Футбольний сезон на Броварщині завершився

опубліковано 23 лист. 2015 р., 00:56 Інформаційно-довідковий центр
  22 листопада на стадіоні села Погреби відбувся футбольний матч за Суперкубок Броварського району. В ньому зустрілився чинний чемпіон, ФК "Десна" із Погребів та володар Кубку, ФК "Зазим'є". Матч став справжіньою кульмінацією цього сезону. В ньому було все, за що ми любимо футбол - інтрига до останньої хвилини, пристарсті, які "вирували" протягом всього ігрового часу матчу, красені голи та решта того, за що ми любимио цю чудову гру. В підсумку до Кубку району зазимці додають ще й Суперкубок. Вони із мінімальною перевагою стають його володарями, 3:2 на їх користь. По закінченні відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та кращих в своїх амплуа цьогорічного чемпіонату. В ній взяли участь начальник відділу молоді і спорту Броварської РДА Віталій Федянін та виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Валерій Михальсьский.

23 листопада 2015 р.