Героям Небесної Сотні присвячується...

опубліковано 20 лют. 2020 р., 05:16 Інформаційно-довідковий центр
Небесний загін відлетів у небеса
Їх душі вже світять зорею.
У відблиску сяйва ранкова роса
Нас живить вогнем Прометея.
Колесо історії тільки вперед
Нові підминаєте милі
Новітня історія пише сюжет
Від ваших сердець легкокрилих.
Герої у вічності… Кожен їх крок
Торує шляхи без упину
Герої ведуть нас до нових зірок
Во славу і честь України!

20 лютого 2020 року в с. Требухів, біля пам’ятника нескореним і невинно убієнним співвітчизникам, зібралися представники громадськості села, колишні учасники АТО, керівники районних відділів і служб, голови сільських та селищних рад, учнівська молодь аби віддати данину поваги й шани подвигу тих, хто у лютому 2014-го ціною свого життя відстоював європейський вибір України.

До присутніх на мітингу-реквіємі звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся, котрий окреслив значимість лютневих подій, як переломного моменту в новітній історії держави на шляху її демократичної розбудови.

Про значимість подвигу Майдану, який об’єднав мільйони українців із різних регіонів держави, де земляки виступили за єдність, незалежність, та праведливість говорив і Требухівський сільський голова Віталій Куць.

Хвилиною мовчання під звуки мелодії «Плине кача», а вона стала відомою всьому світові, як символ незламного протистояння патріотів на Майдані, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих і померлих співвітчизників, а до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні поклали червоні троянди, як символ того, що жертовна кров пролита не даремно. Кожна її крапля, кожне загублене життя борців – нагадування молодому поколінню України: жити, творити, берегти і примножувати надбання попередників. Любити свою рідну Україну!