Новини‎ > ‎

Голова адміністрації представив новопризначеного першого заступника

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 05:36 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 квіт. 2017 р., 06:45 ]

    4 квітня - голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. представив працівникам РДА новопризначеного першого заступника голови Лук’яненка Р.М.
    Голова адміністрації наголосив, що головними вимогами до першого заступника будуть, в першу чергу, дотримання законності у своїй діяльності, контроль за дотриманням законності структурними підрозділами райдержадміністрації. Нагадав голова РДА і про те, що адміністрація залишається поза політикою, застерігши від лобіювання тих чи інших політичних сил, чи груп впливу.
    Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. поставив завдання призначеному заступнику у короткий термін ознайомитися із структурною адміністрації, з бюджетно-фінансовими питаннями, визначитися з іншим заступником та керівником апарату щодо розподілу повноважень.
    У свою чергу Лук’яненко Р.М., коротко познайомивши присутніх зі своєю біографією, зауважив, що він вже має досвід керівної роботи з 22-х років, що йде сюди з чітким розумінням, що треба робити, які завдання стоять перед ним, і що в кожному співробітнику райдержадміністрації він вбачає в першу чергу не потенційного підлеглого, а потенційного партнера.

 

Comments