Голова адміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди 10-ї річниці заснування Броварської міської організації «Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ»

опубліковано 23 лют. 2017 р., 06:17 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 23 лют. 2017 р., 06:40 ]

Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко взяв участь в урочистостях з нагоди 10-ї річниці заснування Броварської міської організації «Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ», що відбулись в приміщенні Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області.
    Виступаючи перед присутніми голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко зазначив:
- Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ завжди показує приклад сумлінного відношення до ветеранів служби та виховання молодого покоління правоохоронців. Я, в свою чергу, завжди готовий підставити плече та в своїй компетенції допомогти ветеранам які віддали значний час свого життя служінню в правоохоронних органах.
    Від Броварської районної державної адміністрації, з нагоди 10-ї річниці заснування Броварської міської організації «Броварська рада ветеранів органів внутрішніх справ», вручено почесні грамоти 3 ветеранам.