Новини‎ > ‎

Голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук провів засідання робочої групи з питань обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, які беруть участь в Антитерористичній операції

опубліковано 3 лип. 2014 р., 06:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 лип. 2014 р., 05:31 ]
  
    03 липня – у малій залі райдержадміністрації під головуванням голови Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищука відбулось засідання робочої групи з питань обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, які беруть участь в Антитерористичній операції і призваних під час мобілізації та їх соціального супроводу. 
    На нараді були присутні заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, служб і відділів райдержадміністрації, заступник військового комісару, що входять до складу робочої групи. 
    Заступник військового комісару довів присутнім кількість мобілізованих військовослужбовців Броварського району та їх місце проживання. 
    Члени робочої групи розподілили обов’язки по обстеженню умов проживання сімей військовослужбовців та внесли пропозиції щодо підтримки сімей мобілізованих, що беруть участь в Антитерористичній операції.
Comments