Новини‎ > ‎

Голова Броварської райдержадміністрації провів розширену оперативну нараду та засідання Ради регіонального розвитку Броварського району

опубліковано 14 січ. 2019 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 січ. 2019 р., 23:59 ]
  14 січня 2019 року голова Броварської районної деравної адміністрації М. Клименко провів розширену оперативну нараду.
   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.Гришко, заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних ромад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 


   Розширена оперативна нарада розпочалася з вітально-засівальних пісень, виконаних вокальним ансамблем "Берегиня" (Погребський будинок культури).
   

   

   Згідно з порядком денного розглянуто наступні питання:
   1. Про стан техногенної та екологічної безпеки у закладах освіти району. 
   Мережа дошкільних закладів освіти району охоплює 11 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, 3 навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», 1 навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», в яких виховується 1810 дітей дошкільного віку. 
   Загальна середня освіта у Броварському районі представлена 15 закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності: 
   - 9 школами I-ІІІ ступенів;
   - 3 навчально-виховними комплексами «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; 
   - 1 навчально-виховним об’єднанням «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
   - 1 опорниим закладом освіти (з філією); 
   - 1 районною вечірньою школою ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання.
   Також функціонує дитячий будинок «Надія», де проживає та виховується 35 дітей соціально захищеної категорії.
   З метою дотримання законодавства України щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя учасників освітнього процесу, створення безпечних умов навчання і виховання, дотримання вимог пожежної безпеки, цивільного захисту та охорони праці, відділом освіти Броварської райдержадміністрації щороку здійснюється комплекс заходів щодо виявлення та усунення недоліків у закладах системи освіти Броварського району із зазначених питань:
   - комісійно, із залученням державних інспекторів з пожежного нагляду, служби охорони праці тощо, здійснюється перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року (видаються відповідні акти);
   - у закладах освіти створюються комісії з перевірки та випробування спортивного інвентарю, обладнання та пристосувань, складаються відповідні акти. Здійснюється атестація робочих місць;
   - у всіх закладах освіти району відбуваються об’єктові навчання з відпрацюванням дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій (евакуація тощо). 
   Заклади освіти укомплектовано первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, пожежними щитами тощо. Пожежні резервуари та пожежні гідранти є не у всіх закладах, наявні - у задовільному стані. 
   Кожен заклад освіти має "План цивільного захисту" у якому у вступній частині описана техногенна та екологічна обстановка закладу, приведено аналіз потенційних небезпек та їх ризики, містяться інструкції щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. 
   Протягом 2018 року відділом освіти райдержадміністрації проводилася робота щодо розвитку та вдосконалення цивільного захисту функціональної підсистеми "Освіта і наука" регіонального (місцевого) рівня відповідно до вимог діючого законодавства у галузі цивільного захисту.
   З метою інформування про основні ризики виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та дії посадових осіб і працівників навчальних закладів під час виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки в 2018 році проведено навчання по всіх підпорядкованих відділу освіти Броварської райдержадміністрації закладах загальної та дошкільної освіти за участю представників відділу ЗНС Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській обл. та представника сектору з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності Броварського району. 
   На нарадах розглянуто питання «Про організацію та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань», «Про стан пожежної безпеки, додержання і виконання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у закладах освіти району», « Про план евакуації учнів у разі катастрофічного затоплення населених пунктів району». 
   Програмою розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2019 рік передбачено кошти на: 
   - обладнання закладів освіти системами автоматичної пожежної сигналізації з виведенням на пульт цілодобового спостереження та заключення договорів їх обслуговування для закладів освіти району: ОНЗ Гоголівська ЗОШ I-IIIст., Зазимський НВК, Калинівська ЗОШ I-IIIст., Княжицька ЗОШ I-IIIст., Літківська ЗОШ I-IIIст., Плосківське НВО, Погребська ЗОШ I-IIIст., Пухівська ЗОШ I-IIIст., , Рожнівський НВК, Світильнянський НВК, Требухівська ЗОШ (близько 2 млн. грн); 
   - проведення вогнезахисної обробки горючих конструктивних елементів горищних приміщень навчальних закладів: ОНЗ Гоголівська ЗОШ I-IIIст., Зазимський НВК, Калинівська ЗОШ I-IIIст., Княжицька ЗОШ I-IIIст., Красилівська ЗОШ I-IIIст., Літківська ЗОШ I-IIIст., Плосківське НВО, Пухівська ЗОШ I-IIIст.; Русанівський НВК; Рожнівський НВК; Світильнянський НВК (близько 1,5 млн.грн.); 
   - ремонт або встановлення приладів блискавкозахисту: Богданівська ЗОШ, філія ОНЗ Гоголівської ЗОШ I-IІI, Княжицька ЗОШ, Літківська ЗОШ, Плосківська ЗОШ; Світильнянський НВК (близько 300 тис.грн.); 
   - ремонт пожежних резервуарів зовнішнього протипожежного водопостачання: Богданівська ЗОШ, Княжицька ЗОШ, Красилівська ЗОШ, Плосківський НВО (близько 200 тис.грн.); 
   - забезпечення закладів освіти необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння (вогнегасниками) згідно з нормами, визначеними правилами пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затвердженими наказом міністра освіти і науки України від 15.08.2016 № 974, зареєстрованим у міністерстві Юстиції України 08.09.2016 за № 1229/29359 та їх періодичного обслуговування (близько 600 тис.грн.). 
   Адміністраціями закладів освіти проводиться роз’яснювальна робота і надаються рекомендації батькам та учасникам навчально-виховного процесу з питань особистої і колективної безпеки, створення сприятливих умов для збереження спокою та порядку, попередження травматизму дітей та працівників закладів та установ освіти району. 
   Загальний стан техногенної та екологічної безпеки у закладах освіти району оцінюється як "задовільно".
   Вирішено:
   - інформацію про стан техногенної та екологічної безпеки у закладах освіти району до відома.
   - відділу освіти скласти детальний перелік необхідних заходів і обладнання для закладів освіти району (скласти кошторис). Визначитись з першочерговими заходами;
   - спільно з Броварським районним відділом ГУ ДСНС України в Київській області перевірити шкільні заклади на наявність та функціонування пожежних резервуарів зовнішнього протипожежного водопостачання;
   - сільським та селищним головам здійснити на території навчальних закладів перевірку щодо стану техногенної та екологічної безпеки.

   2. Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської райдержадміністрації.
   Протягом звітного періоду діяльність відділу здійснювалася відповідно до планів та доручень Центральної виборчої комісії, планів роботи адміністрації та планів роботи відділу ведення Державного реєстру виборців. 
   У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців” (далі — АІТС ДРВ), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. 
   Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: 
   – ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; 
   – складання та уточнення списків виборців для виборів та референдумів. 

База даних Державного реєстру виборців по Броварському району станом на 31.12.2018 року містить:
Назва даних Кількість
1 Виборців всього 63 362
2 Виборців, які мають виборчу адресу на території Броварського району 62 380
3 Виборців, які без виборчої адреси (вибули) 982
4 Померлих за останні 5 років 5 774
5 Скасовано громадянство 14
6 Визнані судом недієздатними 25
7 Встановлено статус нездатних самостійно пересуватися 381
8 Геонімів (вулиць) 1 768
9 Будинків 36 194
   Відповідно ст. 19 Закону України “Про вибори народних депутатів України” відділ постійно здійснює контроль за кількістю виборців на звичайних виборчих дільницях, що не повинна перевищувати 2500 виборців. 
Виборчі дільниці Броварського району
Назва виборчих дільниць Кількість виборчих дільниць Малі Середні Великі
Звичайні виборчі дільниці 52 12 19 21
   Згідно листа Київської обласної державної адміністрації від 10.08.2018 № 11-21/3823 проведено перевірку відповідності вимогам приміщень де знаходяться виборчі дільниці, з урахуванням можливості безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю, в Броварському районі. Встановлено, що частина приміщень не відповідає вимогам Закону України "Про Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування".
   Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631- VIII на 31 березня 2019 року призначено чергові вибори Президента України.
   Відділ ведення Державного реєстру виборців забезпечує виготовлення та передачу запрошень, попередніх та уточнених списків виборців виборчим комісіям та, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси", видачу посвідчень для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. 
   Головному редактору міськрайонної газети "Нове життя" та директору редакції міськрайонного радіомовлення направлено листа з проханням надрукувати в газеті "Нове життя" та оголосити по місцевому радіомовленню оголошення про початок виборчого процесу та необхідність перевірки своїх персональних даних, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців.
   Вирішено:
   - інформацію про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської райдержадміністрації до відома;
   - сільським та селищним головам забезпечити відповідність приміщень для голосування та приміщення ДВК вимогам законодавства щодо доступності для людей з обмеженими можливостями (якщо приміщення є приватною власністю, то звернутись до власників і вирішити дане питання);
   - сільським та селищним головам спільно з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Броварської райдержадміністрації підготувати розширену інформацію щодо виборчого процесу та розмістити дані відомості на дошках оголошень.   Також М.Ф. Клименко провів засідання Ради регіонального розвитку Броварського району, на якому розглянуто питання формування перспективного плану розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.


   Сільським та селищним головам, які не надали інформацію, наголошено на необхідності подати перспективу розвитку їх населених пунктів відділу економіки Броварської районної державної адміністрації до 18 січня 2019 року.

Comments