Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду

опубліковано 3 трав. 2018 р., 05:19 Інформаційно-довідковий центр
   03 травня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду щодо вивчення нормативно-правових актів та проектно-кошторисної документації по реконструкції підвального приміщення Княжицької ЗОШ.

В нараді взяли участь: заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, начальник фінансового управління О.Ж. Миргородська, начальник відділу архітектури та містобудування Броварської райдержадміністарції Т.М. Харитонюк, начальник відділу освіти Броварської райдержадміністарції Л.Г. Чайка, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку О.К. Козлов, голова Княжицької сільської ради В.І. Петренко, радник голови Княжицької сільської ради Нікітчина І.В., депутат Княжицької сільської ради Іванов Д.А., експерт по будівлях та спорудах Сірий В.І., представники проектних організацій.

Окрім порядку денного розглянуто питання щодо усунення аварійної тріщини в стіні і фундаменті школи та подальшого фінансування реконструкції підвального приміщення Княжицької ЗОШ.

Першочерговим завданням визначили проведення робіт по усуненню тріщини в стіні та фундаменту будівлі.

Питання про подальше фінансування даного проекту буде вирішуватися після проведення незалежної будівельної експертизи в рамках кримінального провадження.