Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду

опубліковано 14 трав. 2018 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр
    14 травня 2018 року у малому залі Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада у голови Броварської райдержадміністрації Клименка М.Ф.
    На нараді були присутні: заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівники управлінь відділів та служб Броварського району, представники засобів масової інформації.

Під час наради були заслухані питання по основних напрямках роботи.
    Керівник ПРАТ «Коммунтранс» Глушко О.Г. довів до відома присутніх основні ділянки автодоріг на яких на даний час проводяться ремонтні роботи.
    Директор КНП «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дементьєва І.А. повідомила, що в Броварському районі проходить процес укладення декларацій з сімейними лікарями. Станом на 11 квітня 2018 року укладено 908 декларацій.
    Голова райдержадміністрації Клименко М.Ф. наголосив на необхідності укладення всіма жителями району декларацій з лікарями та запропонував додатково провести інформаційну компанію серед населення.

Військовий комісар Броварського ОМВК Ноженко В.А. зазначив, що завершується військовий призов громадян на строкову військову службу. Наголосив, що досить мало громадян самостійно, без додаткового сповіщення, приходять до військомату. Зазначив, що військовослужбовців, які призиваються на строкову військову службу до Збройних сил України не відправляють в зону проведення Операції об’єднаних сил.
    Заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ НП у Київській області Скидан М.В. повідомив, що за минулий тиждень зареєстровано 225 повідомлень про злочини та правопорушення, з них 19 – з ознаками кримінальних злочинів, розкрито 8 злочинів, складено 24 протоколи про адміністративні правопорушення. Проблемним питанням Броварського відділу поліції залишається недостатнє укомплектування кадрами.
    Завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень Товсттоног В.С. повідомила, що протягом минулого тижня в районі було зафіксовано 7 випадків захворювання на кір. Всі хворі не були раніше вакциновані від кору.

Директор КЗ «Дитяча юнацько-спортивна школа» Філіпова Т.А. довела до відома присутніх, що вихованки ДЮСШ повернулись з Чемпіонату Європи з боксу, де Ловчинська Марія завоювала І-ше місце, а Сєдая Марія завоювала ІІ-ге місце. На Чемпіонаті Європи з Кіокушинкай карате вихованець КЗ «Дитяча юнацько-спортивна школа», житель с. Пухівка Омельченко Мирослав виборов ІІІ-тє місце та став призером Кубку світу з Кіокушинкай карате виборовши ІІ-ге місце.

За результатами наради керівникам управлінь, відділів та служб були надані доручення:
- додатково провести інформаційну компанію серед населення Броварського району щодо необхідності укладення декларацій з сімейними лікарями.
- провести заходи щодо оборювання лісових масивів, з метою запобігання лісових пожеж.
- в засобах масової інформації розмістити інформацію щодо профілактики захворювання на кір та обов’язковості проведення профілактичних щеплень.