Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду

опубліковано 27 черв. 2018 р., 01:51 Інформаційно-довідковий центр
   27 червня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про санітарно-епідеміологічну та протиепізоотичну ситуацію в Броварському районі за перше півріччя 2018 року.
   2. Про хід оздоровчої кампанії в Броварському районі.
   3. План організаційно – технічних заходів по підготовці до опалювального періоду 2018 – 2019 рр. Інформація по виявленню порушень в опорній зоні розподільних газопроводів.
   4. Ефективне управління Новою українською школою: сучасне бачення стратегії розвитку закладу.
   4.1. Зміст освіти та технології Нової української школи.
   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.