Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

опубліковано 17 вер. 2018 р., 03:59 Інформаційно-довідковий центр
   17 вересня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь: заступник голови адміністрації  Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова,  начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, спрямовану на забезпечення виконання рішень судів щодо стягнення заборгованої заробітної плати.

2. Про проведену роботу по монетизації субсидій.

3. Про підсумки підготовки навчальних закладів освіти Броварського району до нового 2018-2019 навчального року.

Віришили:
   - відділу освіти адміністрації організувати здійснення протягом осінніх канікул робіт щодо оздоблення інтер’єру навчальних закладів освіти району (внутрішньому та зовнішньому) відповідно до вимог нової української школи. За наслідками такої підготовки провести змагання між навчальними закладами освіти району у номінаціях – найяскравіше, найпатріотичніше оздоблення тощо.   4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.