Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду

опубліковано 29 жовт. 2018 р., 04:04 Інформаційно-довідковий центр
   29 жовтня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату адміністрації Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про організацію роботи щодо призову на військову службу.
   Доручено:
   - провести нараду з представники військового комісаріату та поліції стосовно призову на військову службу в Броварському районі;
   - активізувати агітаційну роботу щодо призовної кампанії.

2. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння інвестиційної діяльності на території району.

3. Про підсумки проведення в Броварському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів.
   Доручено:
   - розглянути питання щодо невиконання службових обов’язків стосовно порушення норм благоустрою населених пунктів.

4. Про хід виконання районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
   Доручено:
   - Броварському військовому комісаріату надати інформацію щодо військовослужбовців за контрактом, що підпадають під програму «Турбота» для отримання виплат.

5. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань забезпечення відповідно до законодавства розвитку фізичної культури та спорту, туризму, сприяння роботі асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері фізичної культури і спорт у, сім’ї та молоді.

6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.