Новини‎ > ‎

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду

опубліковано 22 жовт. 2018 р., 05:13 Інформаційно-довідковий центр
   22 жовтня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду. 
 

   В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації. 


  Під чакс наради проведено аналіз діяльності начальників служб, управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, начальників служб, управлінь, відділів, які забезпечують життєдіяльність району за попередній період та надано наступні доручення:
   - розробити та затвердити інструкцію з діловодства відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 17.01.2018 №55 "Деякі питання документування управлінської діяльності" та провести навчання для працівників адміністрації, сільських та селищних рад, служб, що забезпечуються діяльність району.
   - тримати на постійному контролі стан виконавської дисципліни;
   - звернутися до сільських та селищних рад стосовно надання інформації про складені протоколи місцевими адміністративними комісіями щодо порушень правил благоустрою;
   - донести інформацію по навчальним закладам, сільським та селищним радам щодо вступу на військову строкову службу. 

Comments