Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду

опубліковано 10 груд. 2018 р., 06:16 Інформаційно-довідковий центр
   10 грудня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів робочу нараду.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники засобів масової інформації.

Відповідно до інформації, наданої начальником управління Держпродспоживслужби В.Г. Ситюком в Броварському районі рівень захворюваності на ГРВІ/ОРГ в дитячих садочках становить 13%, в навчальних закладах – 11%.

Головноий лікар КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» В.В. Багнюк зазначив, що збільшилася захворюваність на пневмонії, зафіксовано зростання хворих з діагнозом «інфаркт» та «інсульти».

Голова адміністрації надав доручення тримати на постійному контролі питання температурного режиму в навчальних закладах району.

Під час наради розглянуто проблемні питання функціонування первинної та вторинної ланки медицини. В процесі обговорення вирішено провести зустріч із головами сільських та селищних рад та представниками первинної і вторинної ланки медицини стосовно подальшого фінансування медичних закладів.

В зв’язку з можливим погіршенням погодних умов Територіальному центру соціального обслуговування доручено зібрати інформацію по всіх населених пунктах стосовно проблемних питань, а саме – умов проживання категорій населення, які обслуговуються Центром.

В зв’язку з наближенням новорічних свят, голова доручив керівникам відповідних служб приділити особливу увагу забезпеченню подарунками дітей району.

Службам, які забезпечують життєдіяльність району бути готовими до роботи під час погіршення погодних умов.