Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нарада

опубліковано 26 груд. 2018 р., 05:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 груд. 2018 р., 05:45 ]
   26 грудня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду.

В нараді взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райдержадміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату Н.В. Грабовецьканачальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Застосування Інструкції з діловодства в Броварській районній держаній адміністрації.

За інформацією виконуючого обов’язки начальника відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації С.С.Мисюк нова Інструкція з діловодства в Броварській райдержадміністрації затверджена розпорядженням голови адміністрації та набуває чинності 01.01.2019.

Дана Інструкція встановлює загальні вимоги до документування управлінської інформації, організації роботи в електронній та паперових формах, регламентує порядок роботи з документами з моменту створення, відправлення або надходження до їх передачі в архів.

Інформацію щодо застосування Інструкції з діловодства в Броварській районній державній адміністрації вирішено взяти до відома та використовувати в роботі в подальшому.

2. Комплексна програма профілактики: злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2017 – 2018 роки.

Комплексна програма профілактики: злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2017 – 2018 роки розроблена з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики на пріорітетному напрямку розвитку держави:
   - шляхом здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь;
   - шляхом налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування;
   - шляхом вдосконалення організації, засобів та методів запобігання і розкриття кримінальних правопорушень в Броварському районі.

З метою практичної реалізації даної програми забезпечується виконання ряду заходів щодо зміцнення правопорядку і посилення боротьби зі злочинністю, а саме:
   * налагодження тісної співпраці між відділом поліції та населенням;
   * залучення громадян до боротьби зі злочинністю на території Броварського району.

Співпраця відділу поліції з населенням району також здійснюється шляхом проведення тематичних заходів у закладах освіти.
   Форми та методи просвітницької і профілактичної роботи починаються від найпростішого: бесіда, гра, екскурсії.
   Особливого значення набувають нову сучасні технології виховання, які мають цільове спрямування на розвиток "Я" кожного учня.
   Цільові творчі програми спрямовані на виховання в школярів знань певних законів, норм поведінки, своїх обов'язків, усвідомлення понять відповідальності та покарання за порушення закону.

Заслухавши інформацію вирішено визначити шляхи фінансування потреб Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області.

3. Про забезпечення правопорядку під час проведення новорічних заходів на території Броварського району.

Для забезпечення порядку та громадського спокою жителів та гостей району, головам сільських і селищних рад надати інформацію про місце розташування ялинки й повідомити про час, місце проведення новорічних заходів на території населених пінктів до Броварського відділу поліції.

4. Інформація про стан військового обліку призовників та військовозобов’язаних, що перебувають на військовому обліку у Броварському об’єднаному міському військовому комісаріаті за 2018 рік.

Відповідно до вимог чинного законодавства України проводиться робота щодо ведення військового обліку військовозобов'язаних у підпорядкуваних територіально-адміністративних одиницях, що у зоні відповідальності Броварського об'єднаного міського військового комісаріату.

Впродовж 2018 року здійснено звірку установ, організацій, підприємств різних форм власності, державних і місцевих органів влади, проведено інструкторсько-методичні, методичні, семінарські, практичні заняття.

Проблемними питаннями є:
   - недостатній рівень роботи органів місцевого самоврядування з населенням щодо доведення інформації про необхідність дотримання законодавства України стосовно правил військового обліку;
   - недостатній рівень роботи органів місцевого самоврядування з населенням щодо популяризації  та переваги служби в Збройних Силах України в складних умовах сьогодення;
   - недостатня кількість посад відповідальних за військовий облік у сільських, селищних радах та об'єднаних територіальних громадах.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.