Новини‎ > ‎

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду

опубліковано 13 лист. 2017 р., 04:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 лист. 2017 р., 06:35 ]

   13 листопада 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів  розширену оперативну нараду. 
   
В нараді взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації. 
 
   На початку наради голова райдержадміністрації зазначив, що не у всіх закладах культури тепло, а отже терміново необхідно продовжити процес підключення до опалення.

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:   
   1. Інформація про роботу управління агропромислового розвитку.
   Вирішили:
   - інформацію про роботу управління агропромислового розвитку Броварської районної державної адміністрації за 10 місяців 2017 року взяти до відома.


   2. Про надання субсидій населенню Броварського району. 
   Вирішили:
   - інформацію управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації про надання субсидій взяти до відома.   3. Про забезпечення якісного харчування та дотримання санітарно-епідеміологічних вимог в закладах освіти Броварського району.
   Вирішили:
   - підготувати звернення до голови Великодимерської об'єднаної територіальної громади щодо фінансування харчування в закладах освіти, які знаходяться на території громади;
   - провести контрольну перевірку щодо забезпечення якісного харчування та санітарно-епідеміологічних вимог закладів освіти Броварського району.

   4. Про виконання заходів щодо боротьби ВІЛ/СНІДом у Броварському районі за 9 місяців 2017 року.

   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
Comments