Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів розширену оперативну нараду

опубліковано 5 лют. 2018 р., 03:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 лют. 2018 р., 05:36 ]
   05 лютого 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Про роботу управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про роботу управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації за 2017 рік взяти до відома;
   - детально вивчити стан заборгованості комунальних закладів.

2. Про виконання Районної програми енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та технічного переоснащення теплового господарства населених пунктів Броварського району на 2014-2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про виконання Районної програми енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та технічного переоснащення теплового господарства населених пунктів Броварського району на 2014-2017 рік взяти до відома;
   - відділу освіти Броварської районної державної адміністрації надати інформацію щодо енергосервісу
   3. Про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2017 рік.
   Вирішили:
   - інформацію про виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2017 рік взяти до відома.

4. Про організацію та підготовку до призову на строкову військову службу весною 2018 року.
   Вирішили:
   - інформацію про організацію та підготовку до призову на строкову військову службу весною 2018 року взяти до відома;
   - сільським та селищним радам оновити соціальну рекламу щодо вступу на військову строкову службу.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.