Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду

опубліковано 8 січ. 2019 р., 04:23 Інформаційно-довідковий центр
   08 січня 2019 року в приміщення малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада з керівниками управлінь відділів та служб Броварського району під головуванням голови адміністрації М. Клименка.

На початку наради голова адміністрації М. Клименко зауважив, що цими днями сталася важлива історична подія для всього українського нараду – вручення томосу. Вищевказаний документ привезений до України та на сьогодні кожен громадянин може особисто побачити його на в Софіїському Соборі.

Також голова адміністрації вручив ключі від квартири в с. Плоске Броварського району Ірині Борисовій (особі з числа дітей-сиріт) - дівчині, яка перебувала на обліку служби у справах дітей та сім'ї Броварської райдержадміністрації та на квартирному обліку Требухівської сільської ради.

Микола Федорович зазначив: «Це житло – одне з перших в районі, придбаних коштом субвенції. Ми усі гуртом зробили добру справу. Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають, а власне житло є хорошим стартом у доросле життя».

Однокімнатна житлова квартира площею 41 м.кв у багатоквартирному будинку с.Плоске відповідає сучасним вимогам до благоустрою та комфорту житла. Придбали квартиру за рахунок державної субвенції відповідно до постанови КМУ від 15.11.2017 № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сирі, осіб з їх числа». Вартість житла – 375 000,00 гривень.

Також голова адміністрації зауважив, що протягом 2018 року виділені кошти з державного бюджету для придбання квартир 6 учасникам Антитерористичної операції, 2 з них вже придбані.

Під час наради, директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» В. Багнюк звернув увагу на велику кількість хворих на пневмонію, в зв’язку з чим в рази збільшилось навантаження на працівників рентгенкабінетів.

Заступник директора КНП «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Н. Скибенко довела до відома присутніх , що з 02.01.2019 року в приміщенні невідкладної допомоги кожного дня з 08.00 до 20.00 працює черговий сімейний лікар.

Представник поліції повідомив, що протягом святкових днів на території Броварського району грубих порушень публічного порядку не було.
   Представники ДСНС зауважили, що протягом минулого тижня на території Броварського району трапилось 3 пожежі, загинула 1 людина.

Керівник Держпродспоживслужби В. Ситюк та директор Броварського районного відділу лабораторних досліджень С. Товстоног повідомили, що епідеміологічна та епізоотична ситуація в районі контрольована. Епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищений.

Директор КЗ «Броварський інклюзивно-ресурсний центр» Т. Іваненко зазначила, що наданий час Центр заключив договори з 2 ОТГ, штат Центру повністю укомплектований.

Голова адміністрації М. Клименко наголосив на готовності відкриття пунктів обігріву в населених пунктах району, у разі якщо низька температура повітря буде утримуватись.