Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів робочу нараду

опубліковано 4 лют. 2019 р., 06:22 Інформаційно-довідковий центр
   04 лютого 2019 року в приміщення малої зали Броварської районної державної адміністрації відбулась робоча нарада з керівниками управлінь відділів та служб Броварського району під головуванням голови адміністрації М. Клименка.

На початку наради голова адміністрації Клименко М. повідомив, що 02.02.2019 року відбулись збори жителів с. Погреби, на яких було прийняте рішення про перехід до Української Православної Церкви.

Під час наради особливу увагу приділено питанню асфальтного покриття автомобільних доріх державного і місцевого значення. Дане доручення підготувати звернення до Служби автомобільних доріг Київської області з метою уточнення термінів ремонту пошкоджених ділянок доріг державного значення. Наголошено на необхідності здійснити аналіз стану доріг місцевого значення.

Згідно інформації Броварського районного управлінню ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ в Київській області, районного відділу лабораторних досліджень та відділу освіти Броварської райдержадміністрації епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в навчальних закладах району не перевищений. Головою адміністрації дане доручення щоденно моніторити стан відвідування шкіл на дитячих садочків та в разі необхідності вирішувати питання про запровадження карантинних заходів.

Директор «Броварського районного інклюзивно-ресурсного центру» Іваненко Т. повідомила, що на даний час обстеження пройшло 164 дитини. Кожного дня в Центрі обслуговується в середньому 30 дітей.

Голова адміністрації дав доручення головному редактору газети "Нове життя" Шапці Л.С. - висвітлювати на сторінках видання інформацію про діяльність ради регіонального розвитку Броварського району. Розмістити інформацію про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Також було наголошено на необхідності проведення перевірки якості питної води та продуктів харчування в навчальних закладах району.

Відділу культури та відділу організаційно-інформаційної діяльності надано доручення якісно підготувати заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.