Новини‎ > ‎

Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів розширену оперативну нараду

опубліковано 28 січ. 2019 р., 05:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 28 січ. 2019 р., 05:54 ]
   28 січня 2019 року голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів розширену оперативну нараду. 


   В засіданні взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач, голови сільських та селищних рад, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

   Голова адміністрації М. Клименко розпочав нараду з інформації про робочу зустріч з Президентом України П. Порошенком, яка відбулася 26 січня 2019 року в м. Біла Церква. Даний захід присвячений зустрічі військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які повернулися із зони проведення операції Об’єднаних сил у місце постійної дислокації.

   Під час наради розглянули наступні питання:
   1. Звіт про роботу центру надання адміністративних послуг за 2018 рік
   Основним завданням Центру надання адміністративних послуг є надання якісних адміністративних послуг суб’єктам звернень.
   До переліку адміністративних послуг, що надаються Центром, входять 158 послуг.
   Центр постійно працює над організацією щодо спрощеної процедури прийняття звернень від громадян та поліпшення якості надання адміністративних послуг.
   Протягом 2018 року до ЦНАПу Броварської районної державної адміністрації звернулося 16 577 об’єктів звернень:
   - 14 245 заявникам надано адміністративні послуг;
   - 2 008 заявникам відмовлено у видачі адміністративної послуги;
   - 324 звернення на розгляді.
   Суб’єктам надання адміністративних послуг постійно надається консультативна та методологічна допомога щодо виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги». Протягом року адміністраторами ЦНАПу надано 17 245 консультацій.
  

   2. Про стан проходження опалювального сезону 2018-2019 та забезпечення дотримання температурного режиму в навчальних закладах Броварського району.
   На виконання районної програми з енергозбереження керівниками навчальних закладів району розроблені плани заходів по економії споживання енергоресурсів і постійно проводяться роботи з відповідальними особами щодо збереження та економного використання енергоносіїв. Відділ освіти Броварської райдержадміністрації здійснює щоденний контроль дотримання середнього температурного режиму в навчальних закладах з відображенням показників у таблицях та передачею їх до контролюючих служб 
   Основну економію бюджетних коштів досягнули за рахунок виконання «Програми розвитку та функціонування системи освіти Броварського району на 2018 - 2019 роки»:
   - заміну віконних блоків на металопластикові: Калинівська ЗОШ I-IIIст.; Плосківське НВО; Русанівський НВК; Требухівська ЗОШ I-IIIст. (1 012 тис.грн.);
   -проведена реконструкція електрощитової: Красилівська ЗОШ (81 тис.грн.); Опорного навчального закладу Гоголівської ЗОШ (66 тис. грн.) та її філії (43 тис. грн.);
   -проведено реконструкцію вузлів обліку газу автономних міні-котелень закладів освіти: Зазимський ЗЗСО; Погребська ЗОШ I-IIIст.; Русанівський НВК; Світильнянський НВК; Богданівська ЗОШ; Требухівська ЗОШ I-IIIст. (1 200 тис. грн.);
   -проведено заміну системи опалення: Плосківське НВО; Калинівська ЗОШ (2 800 тис. грн.);
   -проведено ремонт відмостки ДНЗ з утепленням: Світильнянський НВК (200 тис. грн.);
   -проведено ремонт фасаду ДНЗ з утепленням: Світильнянський НВК (600 тис. грн.);
   -встановлено шатровий дах: Калинівська ЗОШ (1 500 тис. грн);
   -розпочато встановлення шатрового даху та утеплення фасаду: Зазимський ЗЗСО (10 000 тис. грн.);
   -проведено придбання нових світлодіодних ламп у загальноосвітніх навчальних закладах: Гоголівська філія І-ІІ –3 608 грн.; Гоголівська ЗОШ І-ІІІ – 8 091 грн.; Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст. – 16 098 грн.; Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.- 9 545 грн.; Літківська ЗОШ І-ІІІ ст5758 грн.; Світильнянський НВК – 6 832 грн.
   - зроблена промивка системи опалення: Опорного навчального закладу Гоголівської ЗОШ (209 тис. грн.) та її філії (89 тис. грн.).
   Проблемним є питання навчання у Зазимському ЗСЗО. В зв'язку з реконструкцією покрівлі даху  навчальний процес переведено на дистанційну форму. За інформацією голови Зазимської сільської ради Л. Спичак, школярі матимуть змогу сісти за парти вже з 04 лютого 2019 року.
   

   3. Про підсумки роботи відділу культури Броварської райдержадміністрації за 2018 рік.
   Відділ культури Броварської районної державної адміністрації спрямовує свою роботу на реалізацію державної політики в галузі культури щодо подальшого розвитку аматорського мистецтва, народної творчості, бібліотечної справи. В районі збережено основну мережу закладів культури. 
  Ввідділ культури  координує роботу трьох комунальних закладів Броварської районної ради а саме: «Броварський районний будинок культури», «Броварська районна централізована бібліотечна система» та «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» до яких увійшло 25 клубних закладів, 22 бібліотеки та школа естетичного виховання з мережею філіалів у селах: Бобрик, Богданівка, Калита, Семиполки, Требухів, Княжичі, Зазим`є,Літки, смт Калинівка та Велика Димерка, м.Бровари.
   В закладах культури району діє 118 клубних формувань:
   - 81 колектив художньої самодіяльності;
   - 9 творчих колективів мають звання «Народний»;
   - 5 дитячих колективів мають звання «Зразковий».
   У 2018 році відбулась атестація творчих колективів району, де вони гідно підтвердили свої звання та отримали атестаційні свідоцтва управління культури Київської обласної державної адміністрації.
  Також відбувся творчий звіт аматорський колективів «Любисток» Гоголівського СБК, «Берегиня» Погребського СБК, «Молодиченьки Плюс» Літківського СБК щодо здобуття звання «народний аматорський колектив». Атестаційна кваліфікована комісія дала позитивний відгук. На даний час рішення внесено до порядку денного колегії управління культури, національностей та релігій КОДА.

   Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система»
   Центральна районна бібліотечна система є базовим елементом культурної, наукової, освітньої та інформаційної інфраструктури Броварського району.
   Протягом 2018 року в бібліотеках систематично проводиться робота щодо виявлення та формування бібліотечних фондів рідкісних і цінних видань, а також створення краєзнавчого фонду для відображення місцевої історії, розвитку економіки, промисловості, освіти, культури, науки, медицини, спорту, мистецтва регіону. Пріоритетними завданнями сьогоднішніх інформаційних центрів Броварщини є - активна участь у розбудові сучасної України, підтримка державних реформ, утвердження національних культурних та історичних традицій, популяризація української книги і сімейного читання, поширення краєзнавчих матеріалів, вивчення праць закордонних українців, духовне відродження Батьківщини та її народу.
   Протягом звітного періоду робота відділу організації, використання, зберігання книжкового фонду та міжбібліотечного абонементу була спрямована на якісне обслуговування найрізноманітніших потреб користувачів фондами бібліотек району, що підзвітні центральній районній бібліотеці. Широко використовували міжбібліотечний абонемент для задоволення запитів користувачів.


   4. Про проведення вакцинації серед населення Броварського району за 2018 рік.
   За останніми офіційними даними, рівень вакцинації українців є одним із найнижчих серед усіх європейських країн . Це призводить до високих ризиків поширення інфекційних захворювань та створює критичну загрозу для загального стану здоров’я населення країни. Одна з причин такої ситуації- відсутність колективного імунітету проти інфекційних хвороб (щеплені 95% населення), коли кожна людина — сама за себе. Тобто в такій ситуації не варто сподіватися, що нещеплена особа буде захищена за рахунок інших, щеплених осіб. 
   Щеплення є найбільш ефективним інструментом захисту від інфекційних хвороб та важливою умовою збереження національної безпеки країни.
   Станом на кінець 2018 року проти дифтерії вакциновано 2 627 дітей та 4 307 дорослих, від поліомієліту — 3 294 дітей, щепленнями БЦЖ охоплено 896 дітей, від кору привито 3 278 дітей.
   Головам сільських, селищних рад, навчальним заклада та медичним закладам доручено доводити до населення інформацію щодо необхідності проведення вакцинації та висвітлювати негативні наслідки в разі відсутності щеплення.


   5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району. 
   За інформацією представника поліції за попередній тиждень зареєстровано 158 повідомлень, з них 14 з ознаками кримінального правопорушення. Розкрито 5 злочинів, складено 34 протоколи про адміністративні порушення.
   Голова адміністрації М. Клименко наголосив на посиленій співпраці ювінальної поліції та служби у справах дітей та сім'ї Броварської районної державної адміністрації під час розшуку дітей, що зникли та встановлення причин, які спонукають неповнолітніх до таких вчинків.

   Також, в зв'язку з зниженням температури на вулиці, М. Клименко звернув увагу спеціальних служб на контроль будинків, де люди користуються індивідуальним опаленням. 

   Протягом тижня в районі зареєсровано 1 випадок скарлатини та 1 - кору (дорослий, нещеплений). Епідеміологічна ситуація контрольована: серед дорослих рівень захворюваності знизився, а серед дітей - збільгився (13% садочки, 9 - шкооли).
   Температурний режим в навчальних закладах дотримується (окрім Зазимського ЗСЗО). 
   Зафіксовано 5 покусів тварин.

   В зв'язку з несприятливими погодними умовами на дорогах Броварського району постійно працює 7-8 одиниць снігоочисної техніки. 
Comments