Голова Броварської районної державної адміністрації М. Клименко провів засідання колегії Броварської районної державної аміністрації.

опубліковано 1 лист. 2019 р., 06:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 лист. 2019 р., 06:54 ]

01 листопада 2019 року засідання колегії Броварської районної державної  аміністрації розпочалося з урочистого привітання працівників соціальної сфери з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, заступник голови адміністрації О.Юрченко, виконуючий обов'язки керівника адміністрації О. Мордач,  члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Кращих працівників соціальної галузі Броварського району
відзначили почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації, знаками пошани, подяками Броварської районної ради та цінними подарунками.

Після урочистостей голова адміністрації перейшов до розгляду питань порядку денного колегії.
    Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
    1.Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Броварського району та результати діяльності Броварського відділу поліції за 9 місяців 2019 року.
    Доповідач: Рогач Владислав Анатолійович – тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу превенції Броварського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

2. - Про створення 4-х робочих місць у відділенні гемодіалізу КНП «Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».
       - Про організацію роботи лікарів-стоматологів в громадах Броварського району.
   Доповідач: Багнюк Валентин Віталійович – директор КНП «Броварської районної ради та Броварської міської ради «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».

3. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік за 9 місяців 2019 року.
   Доповідач: Плакся Юрій Сергійович – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації.

4. Про хід виконання програм розвитку галузі культури Броварського району на 2017-2020 роки.
Доповідач: Тимошенко Тетяна Петрівна – виконуючий обов’язки начальника відділу культури Броварської районної державної адміністрації.

5. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Броварського району на 2018-2020 роки за 9 місяців 2019 року.
   Доповідач: Яіцька Лариса Петрівна – начальник управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації.

6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Гоголівської сільської ради.
   Доповідач: Примак Петро Васильович – Гоголівський сільський голова.