Голова Броварської районної державної адміністрації провів нараду

опубліковано 19 лист. 2018 р., 05:26 Інформаційно-довідковий центр
   19 листопада 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду, в якій взяли участь: перший заступник голови Ю.С. Плакся, заступник голови О.Б. Юрченко, виконуючий обов'язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, керівник  управлінь, відділів, секторів адміністрації.

Голова адміністрації проінформував присутніх, про засідання Ради регіонального розвитку, що відбулася за ініціативи Президента України П.О. Порошенка 12 листопада 2018 року, де розглядалися питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності; план дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньорегіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.

Під час проведення наради надано наступні доручення:
   - створити Броварську районну Раду регіонального розвитку, затвердити відповідне положення про діяльність;
   - якісно та оперативно висвітлювати інформацію щодо діяльності органів влади та місцевого самоврядування;
   - управлінням, відділам, службам адміністрації, службам, які забезпечують життєдіяльність району, сільським та селищним радам району підготувати інформацію (з фотографіями) про перелік робіт та закупівель, які зроблені за 2015-2018 роки;
   - розробити план розвитку Броварського району на 2019-2021 роки.