Голова Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 7 трав. 2018 р., 05:56 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 04:58 ]
   07 травня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голов райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, депутат Київської обласної ради О.Є Кищук, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, представники садових товариств, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Голова адміністрації М.Ф. Клименко розпочав нараду зі звернення до сільських (селищних) голів та представників правоохоронних органів району з проханням звернути увагу на необхідність посиленого контролю за правопорядком у зв’язку з проведенням урочистих заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні (8 та 9 травня 2018 року).

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про заходи запобігання загибелі людей на водних об’єктах Броварського району.
   Доручено:
   - провести обстеження території району та встановити перелік місць стихійного відпочинку біля водних об’єктів;
   - підготувати звернення на ім’я керівників баз відпочинку, які розташовані біля водних об’єктів Броварського району, щодо облаштування та устаткування прилеглих територій відповідно норм законодавства.

2. Про охорону закладів відпочинку району силами працівників поліції охорони Броварського МВ УПО в Київській області у зв'язку із настанням весняно-літнього періоду.
   Садівничим товариствам Броварського району про час та місце проведення на їх території масових заходів (культурного, розважального характеру тощо) рекомендовано повідомляти Броварський відділ поліції ГУ НП в Київській області з метою належного та своєчасного забезпечення правопорядку під час проведення вказаних заходів.

3. Яскраві таланти Броварщини, підсумки проведення конкурсів та фестивалів на території району.
   Начальнику відділу культури Броварської райдержадміністрації доручено внести зміни до Програми розвитку культури на 2018 рік та надати на розгляд Броварської районної ради.

4. Забезпечення автоперевезень в Броварському районі та стан підготовки до проведення конкурсу перевізників на території району.
   Відділу економіки доручено продовжити роботу щодо забезпечення автоперевезень в Броварському районі.

5. Стан впровадження медичної реформи первинної ланки медичної допомоги в Броварському районі, стан підписання декларацій з сімейними лікарями. Виконання на території району урядової програми «Доступні ліки».
З метою пришвидшення виконання кампанії підписання декларацій доручено провести методично-інформаційну роботу з сімейними лікарями та населенням району.