Новини‎ > ‎

Голова Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 21 трав. 2018 р., 04:56 Інформаційно-довідковий центр

    21 травня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.
    В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М.Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілкових організацій району, представники засобів масової інформації.
    На початку засідання голова райдержадміністрації Клименко М.Ф. та голова районної ради Гришко С.М. привітали призерів Чемпіонату Європи з боксу: Ловчинську Марію, яка завоювала 1-ше місце та Сєдую Марію, яка виборола 3-тє місце.


    Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
1. Про стан забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами.
    Заслухали інформацію головного спеціаліста відділу освіти Ільченка Б.П., який повідомив, що станом на січень 2018 року в районі нараховується 372 дітей з особливими освітніми потребами, з них дошкільного віку - 43, шкільного - 329.
    В загальноосвітніх навчальних закладах навчаються 239 дітей із особливими освітніми потребами, з яких 146 дітей з інвалідністю.
    На індивідуальному навчання згідно довідок ЛКК - 60 учнів з інвалідністю та 27 дітей охоплено Інклюзивною формою навчання.
    Для дітей з особливими освітніми потребами у навчальних закладах створені шкільні консиліуми, до складу яких входять педагогічні працівники, практичний психолог, медична сестра, які на основі спостережень навчального процесу розробляють індивідуальну навчальну програму з урахуванням навчальних програм загальноосвітніх навчальних закладів.
    В 2018 році створено Комунальний заклад Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», метою якого є забезпечення права дітей із особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
    Голова райдержадміністрації Клименко М.Ф. зауважив, що державна політика вимагає більш якісного підходу до освіти дітей з особливими потребами і ми повинні забезпечити доступність освіти для даної категорії дітей. 2. Про надання Броварським міськрайонним центром зайнятості послуг по обслуговуванню населення та роботодавців.
    Заслухали інформацію директора Броварського міськрайонного центру зайнятості Вітра М.К.
    За результатами інформації Броварського міськрайонного центу зайнятості видно, що на даний час в Броварському району вакансій більше ніж потенційних шукачів роботи, тому роботодавці змушені залучати працівників з інших регіонів. 

 
3. Про роботу відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації.
    Заслухали інформацію головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Броварської райдержадміністрації Мальцевої Т.Г.


4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І квартал 2018 рік
    Заслухали інформацію головного спеціаліста відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату райдержадміністрації Дмитриченко О.В.
    За І квартал 2018 року головою адміністрації проведено 13 особистих прийомів громадян в райдержадміністрації та особисті виїзні прийоми в селах Гоголів, Богданівка, Красилівка.
    Виїзні прийоми громадян заступником голови адміністрації проводяться відповідно до затвердженого графіка. Інформація про виїзні прийоми громадян як головою адміністрації, так і його заступником, розміщена на веб-сайті Броварської райдержадміністрації, а також подається в місцевій пресі та радіо.
    При розгляді звернень громадян особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються соціально незахищені верстви населення: інваліди всіх категорій, учасники Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій, ветерани праці та непрацездатні особи, а також багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші. Всі звернення громадян зазначених категорій беруться під особистий контроль керівництвом адміністрації.
    За І квартал 2018 року до райдержадміністрації надійшло 438 звернень громадян, що на 63 звернень менше проти аналогічного періоду минулого року. Зокрема:
- 346 письмових звернень, з них контрольних (з органів влади вищого рівня та засобів масової інформації) – 15;
- 5 звернень прийнято на особистому прийомі голови адміністрації (за І квартал 2017 року цей показник складав 26 звернень), зменшення становить 21 звернення;
- 1 звернення (прямий телефонний зв’язок) надійшло на телефонну «гарячу лінію» райдержадміністрації (за І квартал 2017 року цей показник складав 3 звернення), зменшення становить 2 звернення;
- 1 звернення надійшло через Інтернет-приймальню звернень громадян райдержадміністрації (за І квартал 2017 року цей показник складав 9 звернень), зменшення становить 8 звернень;
- 85 звернень надійшло через державну установу «Урядовий контактний центр» (за І квартал 2017 року на урядову гарячу лінію надійшло 227 звернень громадян), зменшення становить 142 звернення.
    Голова райдержадміністрації Клименко М.Ф. наголосив на необхідності від слідкування якості розгляду звернень.


5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

    Дементьєва І.А. – директор Центру первинної медико-санітарної допомоги зазначила, що станом на 18 травня 2018 року заключено 2606 декларацій з лікарями. Також довела до відома, що Броварський районний центр один із перших в Київській області отримав ліцензію Комунального неприбуткового закладу.
    Багнюк В.В. – головний лікар Броварської ЦРЛ повідомив, що також працюють над проведенням реформування ЦРЛ, згідно вимог медичної реформи.

    Мазуренко Я.П. – заступник начальника Броварського відділу поліції поінформував про роботу поліції за минулий тиждень. Звернувся до сільських та селищних голів з проханням надавати інформацію у разі поселення на території населених пунктів іноземців, які приїжджають на гру Ліги Чемпіонів.

    Лічагін А.О. – представник Броварського районного управління ДСНС повідомив, що протягом минулого тижня сталось 1 пожежа, без потерпілих. 24 травня 2018 року відбудуться районні змагання по пожежно-прикладному спорту серед невоєнізованих протипожежних формувань цивільного захисту.

    Сич В.Ф. – представник Броварського районного відділу лабораторних досліджень повідомив, що зареєстровано ще 3 випадки захворювання на кір. На даний час вакцини від кору в районних закладах медицини не має.
    Голова райдержадміністрації доручив з’ясувати кількість дітей, які не вакциновані проти кору та питання про забезпечення медичних закладів району вакциною.

 
 
 

  


Comments