Голова Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 13 серп. 2018 р., 05:12 Інформаційно-довідковий центр
   13 серпня 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів оперативну розширену нараду.

В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.

Нараду розпочали з привітання працівників будівельної галузі з професійним святом. Голова адміністрації побажав нових професійних досягнень, успішної реалізації проектів та підкорення нових висот. Вручив Почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації та цінні подарунки.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:

1. Про заходи щодо підготовки навчальних закладів освіти Броварського району до початку нового опалювального періоду.
   Інформує: Чайка Людмила Григорівна – начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації.

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Броварській районній державній адміністрації за І півріччя 2018 року.
   Інформує: Дмитриченко Ольга Василівна – головний спеціаліст відділу з питань контролю, документального забезпечення та звернень громадян апарату райдержадміністрації.

3. Про роботу Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у І півріччі 2018 року. Хід виконання Районної Програми щодо вдосконалення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на 2016-2018 роки.
   Інформує: Цахло Марина Валентинівна – директор Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Інформують:
   Мазуренко Я.П. – заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
   Лічагін А.О. – начальник відділу цивільного захисту Броварського районного відділу РУ ГУ ДСНС України у Київській області.
   Вакарчук О.В. – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Броварському районі.
   Товстоног В.С.  завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».
   Дементьєва І.А. – директор комунального некомерційного підприємства Броварського ПМСД, яка повідомила що станом на 13.08.2018 укладено 26742 договори з пацієнтами, що становить 39% від загальної кількості населення району. Усі підрозділи Підприємства підключені до мережі інтернет та повністю забезпечені персональними комп’ютерами та принтерами. По програмі «Доступні ліки» станом на 13.08.2018 використано 1 108 554, 55 тис грн.

За результатами проведення наради вирішено:

1. Інформацію доповідаючих прийняти до відома.

2. Броварському районному управлінню ДСНС з метою недопущення та попередження пожеж торфяників в районах потрубіжжя на території Броварського району вирішити питання з водними господарствами щодо необхідності підняття рівня води.

3. Начальнику відділу агропромислового розвитку Шибіко С.П. спільно з Броварським районним управлінням ДСНС провести моніторинг та перевірки об’єктів, де зберігається сільськогосподарська продукція та на полях, де збираються зернові щодо дотримання вимог пожежної безпеки.