Новини‎ > ‎

Голова Броварської районної державної адміністрації провів оперативну розширену нараду

опубліковано 26 лист. 2018 р., 02:03 Інформаційно-довідковий центр

   26 листопада 2018 року голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. провів оперативну розширену нараду
   В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату адміністрації Н.В. Грабовецька, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації.
   Перед початком наради голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. інформував присутніх щодо ситуації, яка склалась в Керченській протоці та на голосив на необхідності готовності органів виконавчої влади працювати в разі введення військового стану. 
   Голова адміністрації Клименко М.Ф. надав доручення оновити плани оповіщення.

   Військовий комісар Броварського ОМВК Ноженко В.А. наголосив на необхідності посилити заходи безпеки в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Подальші завдання будуть визначені, в залежності від ситуації. Звернув увагу на проведення перевірки військового обліку в органах місцевого самоврядування. 


   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:

   1. Інформація щодо готовності Броварського району до епідсезону захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.
Представник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Вакарчук О.В. довела інформацію щодо стану захворювання на грип та ГРВІ в Броварському районі. 


   2. Про стан виконання Програми збереження архівних фондів Броварського району на 2018 рік. 

Інформував: Копачевський Ю.Є. – начальник архівного сектору Броварської райдержадміністрації. 

По даному питанню дано доручення підготувати потреби на 2019 рік, для якісної роботи Броварського районного архіву.    3. Про стан додержання протипожежної безпеки в зимовий період на території Броварського району.

Інформував: Лічагін А.О.  – представник Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області. 

По даному питанню дано доручення провести закупівлю інвентаря для Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області.4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
Заслухали інформацію служб, які забезпечують життєдіяльність району. 

                                                                                                                                                                                                                

 


Comments