Голова Броварської районної державної адміністрації провів розширений прийом громадян

опубліковано 24 лист. 2016 р., 05:23 Інформаційно-довідковий центр

24 листопада – в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» в приміщенні малої зали райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширений прийом громадян.
    На прийомі присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступник голови адміністрації Ю.С.Плакся, уповноважений представник МГО «Міжнародна ліга захисту прав громадян України» Н.В.Спіженко, керівники управлінь, відділів, служб адміністрації.
    На прийом громадян звернулося 4 жителя району. В своїх зверненнях громадяни порушували питання:
- кущової дислокації автомобілів Екстреної медичної допомоги;
- надання земельних ділянок учасникам бойових дій на території Калитянської об’єднаної громади та с.Пухівка.
- земельні питання;
- матеріальної допомоги опікуну, що виховує дитину інваліда.
    По всім питанням дані доручення начальникам відділів, управлінь та службам району.