Голова Київської обласної державної адміністрації О.Л.Горган провів особистий прийом громадян в Калитянській об’єднаній територіальній громаді

опубліковано 28 лют. 2017 р., 06:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 1 бер. 2017 р., 04:41 ]

28 лютого – в селищі Калита голова Київської обласної державної адміністрації О.Л.Горган провів особистий прийом громадян.
    На зверненні громадян були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, старости населених пунктів, депутати Калитянської об’єднаної територіальної громади, актив населених пунктів громади.
    Голова облдержадміністрації наголосив, що досвід Калитянської громади є надзвичайно важливим для області, яка має стати прикладом для інших міст, районних центрів, сіл Київської області.
    «Калитянська громада за багатьма показниками показала динамічний ріст, особливо ріст надходжень до місцевого бюджету. З іншого боку, громаді треба допомогти з інфраструктурними проектами», – зазначив О.Л. Горган
 Перед головою Київської обласної державної адміністрації О.Л.Горганом жителі громади порушили такі питання:
- про зростання криміногенної ситуації в Калитянській об’єднаній територіальні громаді та роботи органів внутрішніх справ щодо розкриття злочинів;
- про стан житлово-комунального господарства в громаді;
- про взаємодію голови Калитянської об’єднаної територіальної громади з старостами та депутатським корпусом громади;
- про відсутність базування екстреної медичної допомоги в селищі Калита;
- про виділення коштів для ремонту дитячого садочку в смт.Калита;
- про відсутність пільгового проїзду для пільгових категорій населення;
-про відсутність законодавчого механізму надання службового житла для військовослужбовців на території об’єднаної територіальної громади.
    По порушених питаннях дані доручення голові Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименку, голові Калитянської об’єднаної територіальної громади О.В.Христинченку.