Голова Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горган провів виїздну нараду з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень в районі, висвітлених системою «UVAGA.UA»

опубліковано 11 лип. 2018 р., 06:58 Інформаційно-довідковий центр
   11 липня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації голова Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горган провів виїздну нараду з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень в районі, висвітлених системою «UVAGA.UA».

У нараді взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, депутати Київської обласної ради В.В. Багнюк та О.Є. Кищук, представники Київської обласної державної адміністрації, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, які забезпечують життєдіяльність району, депутати районної та місцевих рад, голови сільських та селищних рад, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На нараді О.Л. Горган презентував інтерактивну систему локалізації проблем «UVAGA.UA».

Дана система – програмний інструмент точної локалізації проблем та чіткого визначення конкретної посадової особи, яка відповідає за їх вирішення. Кожен громадянин з свого мобільного телефону практично в один дотик отримує можливість повідомити про актуальну проблему і відстежувати динаміку її вирішення, розуміючи хто персонально відповідає за її вирішення.

Голова Броварської районної державної адміністрацїі М.Ф. Клименко проінформував присутніх про звернення, які зареєстровано в системі «UVAGA.UA» та про заходи, які проведено зі сторони Броварської райдержадміністрації і служб району для вирішення вищевказаних питань.

Станом на 11 липня 2018 року в системі зареєстровано 23 звернення, в яких порушення наступні питання:
   * 8 - щодо критичної ямковості доріг,
   * 3  - незаконні сміттєзвалища;
   * 6 - про незаконну діяльність АЗС;
   * 2 - щодо порушень законодавства в сільськогосподарській сфері;
   * 2 - проблеми екології;
   * 2 - незаконний видобуток піску.

Також зі своїми питаннями до голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана звернулися депутати районного та місцевого рівнів, голови сільських та селищних рад, представники громадськості.

Головою Київської облдержадміністрацією надані доручення по проблемних питаннях відповідним підрозділам Київської обласної державної адміністрації та Броварської районної державної адміністрації.