Голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра провів особистий прийом громадян в Калитянській об’єднаній громаді

опубліковано 8 груд. 2015 р., 04:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 груд. 2015 р., 23:52 ]

08 грудня – голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра провів особистий прийом громадян в Калитянській обєднаній громаді.
    На зверненні громадян були присутні, голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, голова Калитянської об’єднаної громади О.В.Христинченко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів та служб облдержадміністрації, райдержадміністрації, начальники управлінь, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, тимчасово виконуючі старост населених пунктів Калитянської об’єднаної громади.
    На прийомі громадян порушиувались такі питання:
- ремонт будинку культури в селищі Калита;
- робота екстреної та швидкої медичної допомоги;
- ремонт шкіл в селах Заворичі, Семиполки, Мокрець;
- ремонт дошкільних навчальних закладів;
- забезпечення громадським транспортом для перевезень пасажирів між населеними пунктами об’єднаної громади;
- розробка генерального плану Калитянської об’єднаної громади.
    По порушених питаннях дані доручення голові Калитянської об’єднаної громади О.В.Христинченко, голові Броварської районної державної адміністрації В.О.Сіньку та керівникам відповідних структурних підрозділів.
    Підсумовуючи результати зустрічі очільник Київщини зазначив, що основне завдання децентралізації у тому, щоб зробити спілкування влади з людьми більш вужчим. В разі виникнення питань проводити збори громади, покроково окреслювати етапи вирішення проблем.
    «Потрібно змінювати систему - люди повинні висловлюватися про те, які є у них проблеми. Має бути зворотній зв'язок. Зміни вже почалися, але для того, щоб все кардинально змінювалося необхідно заводити сюди інвестора, який створюватиме робочі місця, платитиме податки та розбудовувати територію», - резюмував В.М.Шандра.