Голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра провів особистий прийом громадян в селі Рожни

опубліковано 14 лип. 2015 р., 06:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лип. 2015 р., 03:14 ]
    14 липня – в селі Рожни голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра, провів особистий прийом громадян.
    На зверненні громадян були присутні, голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, перший заступник голови Броварської райдержадміністрації О.О.Щербаков, голова Броварської районної ради С.М.Гришко, керівник апарату Броварської райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, начальники управлінь, що належать до сфери управління міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільські голови Придесення.
    На прийом звернулися 6 житель с.Рожни, які у своїх зверненнях порушили такі питання:
- про будівництво дитячого садочка на териорії с.Рожни;
- про фінансування фельшерсько-акушерського пункту та медичної амбулаторії практики сімейної медицини на території с.Рожни;
- про умовифінансування та утримання житлових будинків військового містечка №15, переданих до комунальної власності с.Рожни;
- про оновлення меж між державним підприємством «Залісся» та Рожнівською сільською радою;
- про матеріальне забезпечення сім’ї військовослужбовців, які проходять строкову службу;
- про оформлення права власності на земельну ділянку у реєстраційній службі.
    По порушених питаннях дані доручення голові Броварської районної державної адміністрації В.О.Сіньку та керівникам відповідних структурних підрозділів.
    Після завершення особистого прийому громадян голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра провів зустріч з сільськими головами Придесення, де обговорили питання об’єднання територіальних громад.
    Після відвідування с.Рожни голова Київської обласної державної адміністрації В.М.Шандра ознайомився з роботою підприємства ТОВ «Камелія - PR», що розташовано в с.Княжичі.

14 липня 2015 р.