Голова Київської обласної ради Старікова Г.В. провела нараду з питань об’єднання територіальних громад в Броварському районі

опубліковано 18 квіт. 2016 р., 07:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 квіт. 2016 р., 07:49 ]
    В приміщенні великої зали РДА під головуванням голови Київської обласної ради Старікової Г.В. відбулась нарада з питань об’єднання територіальних громад в Броварському районі.
    На нараді присутні керівник офісу реформ в Київській області Удовиченко В.П., голова районної ради С.М.Гришко, голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, депутати Київської обласної ради, сільські, селищні голови, депутати Броварської районної ради.
    На нараді було розглянуто питання перспективи добровільного об’єднання громад на території району.

18 квітня 2016 р.