Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав Броварську районну державну адміністрацію. Цого ж дня керівництво району вшанувало пам’ять Героїв Небесної Сотні

опубліковано 19 лют. 2016 р., 04:57 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 лют. 2016 р., 03:39 ]
    19 лютого – голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав Броварську районну державну адміністрацію.
    Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук провів бесіду з головою Броварської РДА Володимиром Сіньком на якій піднімалися питання щодо соціального захисту населення, виконання Програми «Соціально-економічного розвитку за 2015 рік», наповнення бюджету. Голова Броварської РДА Володимир Сінько підняв проблемні питання, які потребують втручання керівництва області, а саме розпаювання ДПЗ «Плосківський» та капітальний ремонт доріг. Після чого голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук ознайомився з роботою Броварського районного Центра по наданню адміністративних послуг і відвідав Броварську районну центральну лікарню.
    Після відвідування ЦРЛ Максим Мельничук спільно з головою РДА Володимиром Сіньком та міським головою м.Бровари Ігорем Сапожком відвідав школу для дітей з особливими можливостями «Мозаїка», що знаходиться в приміщені Броварської ЗОШ №3.
    Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся, заступник голови районної ради Анна Гоголіна, голова громадської ради при Броварській РДА Людмила Чайковська-Дадонова поклали квіти біля пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні».
    У вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні також взяли участь керівники та працівники відділів і служб райдержадміністрації.

22 лютого 2016 р.

19 лютого 2016 р.