Голова Київської облдержадміністрації О.Л.Горган представив новопризначеного голову Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка

опубліковано 14 лют. 2017 р., 03:58 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 лют. 2017 р., 05:58 ]

14 лютого – в приміщенні великої зали райдержадміністрації голова Київської облдержадміністрації О.Л.Горган представив новопризначеного голову Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка.
    На представлені були присутні голова районної ради С.М.Гришко, народний депутат України П.О.Різаненко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, заступники голови адміністрації, депутати обласної та районної ради, почесні жителі району, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, керівники підприємств району, представники громадських організацій, представники засобів масової інформації.
    Голова Київської облдержадміністрації О.Л.Горган поставив перед головою Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименком завдання щодо посилення взаємодії між органами виконавчої влади, підняття економічного рівня Броварського району і якості життя жителів району та побажав успіху на відповідальній посаді.