Голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра представив голову Броварської райдержадміністрації В.О.Сінька

опубліковано 6 квіт. 2015 р., 06:24 Інформаційно-довідковий центр
    06 квітня – в приміщенні великої зали райдержадміністрації голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра представив новопризначеного голову Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінька.
    На представлені були присутні голова районної ради С.М.Гришко, народний депутат України П.О.Різаненко, Герой України В.І.Чернишенко, Герой соціалістичної праці П.Ф.Волоха, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко, заступники голови адміністрації, депутати обласної та районної ради, почесні жителі району, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, керівники підприємств району, представники громадських організацій, представники засобів масової інформації.
    Голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра поставив перед головою Броварської райдержадміністрації В.О.Сіньком короткострокові та довгострокові завдання та побажав успіху на відповідальній посаді.
    Після представлення голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання розширеної оперативної наради, де з призначенням його привітали сільські, селищні голови.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі за 2014 рік та І квартал 2015 року».
2. Інформація про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1209-р «Про схвалення концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року».
3. Інформація про соціальний захист учасників антитерористичної операції Броварського району.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

6 квітня 2015 р.