Голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра взяв участь в першому засіданні сесії селищної ради VII скликання Калитянської об’єднаної громади

опубліковано 12 лист. 2015 р., 03:59 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 лист. 2015 р., 23:25 ]
    11.11.2015 за участю голови Київської облдержадміністрації В.М.Шандри, голови Броварської райдержадміністрації В.О.Сінька, голови районної ради С.М.Гришка відбулось перше засідання сесії селищної ради VII скликання Калитянської об’єднаної громади.
    На засіданні сесії також були присутні заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів і служб району, місцеві ЗМІ.
    Перед початком засідання сесії голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра, голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко звернулись до присутніх зі словами відання та нагадали їм про відповідальність вже не за окреме село чи селище, а за розвиток першої об’єднаної громади в Київській області.

Голова Київської облдержадміністрації В.М.Шандра підкреслив, що з Калитянської селищної громади розпочалося вже практичне втілення реформи децентралізації влади і слідом за нею усі необхідні організаційно-реєстраційні процедури завершають ще 10 громад. В цілому ж даним шляхом в області пройде 61 громада.  «Ви є першою у нашому краї добровільно об’єднаною територіальною громадою європейського взірця, яка отримала статус обласного міста та розширені владні повноваження і фінансові преференції. Хочу побажати, щоб ви на практиці відчули всі ті права, переваги та можливості, які дає цей статус, і продемонстрували успішні результати своєї діяльності як приклад для майбутніх об’єднаних громад. Водночас на ваші плечі лягає колосальна відповідальність за розбудову території. Ми допомагатимемо вам у рамках своїх можливостей, однак відтепер щоденно ви повинні самостійно працювати на розвиток вашої громади». Голова Київської облдержадміністрації також повідомив, що у розпорядження громади у найближчому часі буде переданий один новий шкільний автобус та сучасне обладнання для шкільного класу фізики.
Голова Калитянської селищної територіальної виборчої комісії зачитала результати виборів голови об’єднаної громади, перелік новообраних депутатів та привела їх до присяги.
Депутати Калитянської об’єднаної громади обрали секретарем селищної ради Федоровську Ларису Павлівну.