Готовність закладів охорони здоров’я Київської області до чергового етапу медичної реформи.

опубліковано 30 січ. 2020 р., 06:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 30 січ. 2020 р., 06:43 ]
   У четвер, 30 січня 2020 року, в актовій залі КНП БРР та БМР Київської області " Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" за участю заступників          Міністра охорони здоров'я України Дмитра Луфера та Ірини Шевченко, а також директора департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації Максима Іонова відбулася зустріч із спільнотою Київської області.

Під час зустрічі обговорювалося питання готовності закладів охорони здоров’я до другого етапу медичної реформи, який запроваджується 01 квітня
2020 року.
    Зокрема, було обговорено питання фінансування закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання спеціалізованої домоги, готовність лікарів до подальшої реалізації програми медичних гарантій, а також ефективність співпраці усіх ланок медико – санітарної допомоги.