Готуємось до захисту Вітчизни

опубліковано 4 груд. 2014 р., 06:31 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 груд. 2014 р., 22:46 ]
    Захист Вітчизни – почесний обов’язок кожного громадянина. Саме тому у переддень Дня Збройних сил України вихованці гуртків Броварського районного центру туризму 2-4 грудня відвідали з екскурсіями військову частину Броварського гарнізону.     Під час екскурсії школярі ознайомилися із історією військової частини, з життям і побутом військовослужбовців, озброєнням та військовою технікою. Велику зацікавленість у гуртківців викликало знайомство із стрілецькою зброєю: автоматом Калашникова та пістолетом Макарова, яку демонстрували та вчили використовувати офіцери військової частини.
     Більше ста вихованців БРЦТ, за три дні екскурсій, отримали необхідні для захисту Батьківщини знання та вміння, скуштували солдатської каші, а головне, змінили свої уявлення про службу в Збройних силах України.
    Броварський районний центр туризму уже став координатором патріотичного виховання в районі, об’єднавши зусилля всіх структур, зацікавлених у патріотичному вихованні молоді, бо тільки спільними зусиллями ми зможемо відновити роботу по планомірній підготовці молодого покоління до захисту Вітчизни.
    Хочеться висловити подяку начальнику Броварського гарнізону полковнику Магасю В.С. та підполковнику Волинцю М.В. за тісну співпрацю у підготовці юнаків та дівчат до служби в лавах ЗСУ.

5 грудня 2014 р.