ХІІ позачергова сесія Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 8 лист. 2011 р., 06:47 Інформаційно-довідковий центр

08 листопада – відбулася ХІІ позачергова сесія Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    В роботі сесії взяв участь міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу, М.В.Гарник, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації.
    На сесії розглянуто 17 питань і прийнято відповідні рішення.
    Основними питаннями на розгляді були:
1. про внесення змін до рішення 4 позачергової сесії районної ради VІ скликання від 30 грудня 2010 року № 44-4 позач.-VІ “Про районний бюджет Броварського району на 2011 рік” та додатків до нього.
2. Про затвердження звіту Броварської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Броварського району за 3 квартали 2011 року.
3. Про погодження звіту про оцінку вартості майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
4. Про прийняття у власність громад сіл, селищ Броварського району нерухомого майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари та територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
5. Про передачу нерухомого майна, що перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ Броварського району до Статутного фонду КП «Броварське Рай ВУЖКГ» Броварської районної ради.
6. Про розгляд заяви директора Броварської редакції міськрайонного радіомовлення Гоменюка М.А.
7. Про призначення директора Броварської редакції міськрайонного радіомовлення.
8. Про внесення змін до рішення Броварської районної ради від 26.07.2011 №164-9- VІ « Про передачу в орендне користування комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, та внесення змін в рішення Броварської районної ради від 28.04.2011 № 115-7- VІ».
9. Про передачу в орендне користування комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади м. Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району.
    На сесії були розглянуті інші 8 питань.