ХІ сесія Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 26 вер. 2011 р., 04:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 вер. 2011 р., 05:20 ]
    20 вересня – відбулася ХІ сесія Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради А.В.Деменка.
    Перед початком сесії голова районної державної адміністрації П.П.Іваненко і голова районної ради А.В.Деменко привітали депутатів районної, селищних і сільських рад, які брали участь в ІІ обласній Спартакіаді серед депутатів Київської обласної ради, районних, сільських та селищних рад Київщини, присвяченої 20-й річниці Незалежності України.
    В роботі сесії взяли участь голови сільських та селищних рад, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації.
    На сесії розглянуто 13 питань і прийнято відповідні рішення.
    Основними питаннями на розгляді були:
    - про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2011 рік за І півріччя;
    - про хід виконання Програми духовного та національно-культурного розвитку Броварського району на 2009-2012 роки;
    - звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради;
    - про хід виконання Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Броварського району на 2009-2012 роки;
    - про хід виконання районної Програми розвитку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2009-2013 роки;
    - про затвердження Програми житлового будівництва Броварського району;
    - про зміну у складі постійних комісій Броварської районної ради VI скликання.
    - про присвоєння звання почесного громадянина району якими обрано:
    Бочкарьова Анатолія Борисовича – голову Великодимерської селищної ради.
    Вайсфельда Леоніда Ароновича – колишнього голову Броварської районної державної адміністрації, депутата Київської обласної ради VI скликання.
    Рудака Ігоря Степановича – колишнього голову виконкому Броварської районної ради.
    Слободянюка Леоніда Володимировича – колишнього представника Президента України, голову районної державної адміністрації, голову районної ради.
    Томіна Євгена Фроловича – колишнього голову виконкому Броварської районної ради народних депутатів, старшого викладача Національного університету біоресурсів та природовикористання.
    На сесії були розглянуті інші 5 питань.