Хор «Криниця» на гала-концерті у Білій Церкві

опубліковано 6 черв. 2017 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр

Гала-концертом закінчився у м. Біла Церква Х обласний огляд-конкурс хорових колективів ім. Кирила Стеценка. Броварський район представляв народний аматорський хор «Криниця» Броварського районного будинку культури під керівництвом І.Г.Бардаченка.

Напередодні відбувся сам конкурс, в якому наш хор зайняв почесне ІІІ місце у номінації «Народні хори» та став улюбленцем глядачів, які завітали до Білоцерківського міського Будинку органної та камерної музики. Завдяки своїм досягненням «криничани» і були запрошені на святковий гала-концерт, приурочений до 135-ї річниці від дня народження Кирила Стеценка.

23 колективи Київської області, які прибули на святковий захід, перед Будинком органної та камерної музики, разом виконали «Молитву за Україну». Після урочистої частини та виступу почесних гостей, усі колективи виконали твори зі сцени міського Будинку.

«Єднаймося, люба родино» на слова Миколи Калинюка та музику Віталія Газінського подарував хор «Криниця» білоцерківським глядачам. За щирість та професійність у виконанні твору присутні аплодували криничанам стоячи.