Їх подвиг - вічний: на Броварщині вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

опубліковано 13 груд. 2019 р., 05:49 Інформаційно-довідковий центр
   13 грудня 2019 у малій залі Броварської районної державної адміністрації відбулось урочисте вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
   Слова вдячності на адресу ліквідаторів цього дня прозвучали від голови Броварської районної державної адміністрації М. Клименка, голови Броварської районної ради С. Гришка та голови Броварської районної громадської організації "Чорнобильський Спас" Я. Скопича.

За вагомий особистий внесок тим, хто захищав нашу країну від атому, хоч і мирного, але який наробив багато горя, всім тим, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє здоров'я, виконавши обов`язок перед рідною землею та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС ліквідаторам-чорнобильцям було вручено почесні грамоти Броварської районної державної адміністрації, подяки та почесні відзнаки Броварської районної ради "Знак Пошани" та цінні подарунки.

В продовження вшанування ліквідаторів в актовій залі Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій  нагородили ветеранів пожежної охорони.
    У нагородженні взяли участь перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, керуючий справами Броварської районної ради С. Максак, заступник міського голови м.Бровари О. Резнік, начальник Броварського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій М.Семиног.
   Від Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради з нагоди Дня вшанування ліквідаторів присутнім вручили почесні грамоти Броварської райдержадміністрації, подяки Броварської районної ради та цінні подарунки.
   По закінченню заходу присутні поклали квіти до пам’ятника загиблим під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Цього ж дня в с. Гоголів Броварського району відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи.
   Почесну міссію виконали: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плаксяголова Броварської районної громадської організації "Чорнобильський Спас" Я. СкопичГоголівський сільський голова П. Примак, голова Великодимерської об'єднаної територіальної громади А.Бочкарьов, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учні Гоголівського НВО та  актив села.