Керівництво Броварського району привітало працівників соціальної сфери з професійним святом

опубліковано 3 лист. 2017 р., 02:04 Інформаційно-довідковий центр
    03   листопада   2017 року голова   Броварської   районної    державної     адміністрації М.Ф. Клименко та заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна привітали працівників соціальної сфери з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

Голова Броварської райдержадміністрації Клименко М.Ф. зазначив, що на плечі працівників соціальної сфери покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Броварщини. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.
    Також голова райдержадміністрації Клименко М.Ф. додав, що соціальна сфера завжди була і буде пріоритетною в Броварському районі.

Найкращих працівників соціальної сфери Броварського району було відзначено Почесними грамотами Броварської райдержадміністрації, Подяками районної ради та подарунками.