Новини‎ > ‎

Керівництво райдержадміністрації відвідали тренування хокейної команди Броварського района "Білий Барс"

опубліковано 13 вер. 2013 р., 01:15 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:36 ]
    У ініціативах Глави держави щодо розбудови соціальної й духовної сфери й зокрема тих, що стосуються реалізації програми «Діти – майбутнє України», особлива роль відводиться утвердженню в молодіжному середовищі здорового способу життя, залученню дітей і підлітків до регулярних занять фізичною культурою й спортом. Без цього як і без турботи про забезпечення їх високим рівнем освіти, кваліфікованим медичним обслуговуванням молодого покоління, створення йому можливостей для прояву свого потенціалу просто неможливо думати про перспективу розбудовчих процесів у суспільстві. 
    Якщо через цю призму поглянути на рівень розвитку фізичної культури й спорту в нашому регіоні, то навіть без всебічного аналізу стане зрозумілим: Броварщина залишається вірною обраному курсу – не лише виховувати спортсменів високого класу, котрі б здобували перемоги на престижних змаганнях міжнародного й загальноукраїнського рівня, але й робити основний акцент на розвиток масових видів спорту, що стали улюбленою справою для занять земляків. І передусім молоді та дітей. 
    Разом із головою Броварської райдержадміністрації П.П. Іваненком, його заступником К.В. Прянішніковою, начальником відділу фізичної культури, молоді й спорту РДА В.М. Федяніним та директором районної ДЮСШ Т.А. Філіповою 10 вересня відвідали льодову арену «Терміналу». Тут під керівництвом тренерів Костянтина Буценка та Раміля Юлдашева, котрі залишили значимий слід у розвитку хокею в Україні, проходило тренування юних шанувальників цього виду спорту. Тільки той, хто колись спостерігав за поєдинками на льоду, може повірити: юні спортсмени відпрацьовували відведений час на повну силу, демонструючи справжню самовідданість у кожному епізоді. І нехай майстерності інколи ще бракує, але заповзятливості могли б позаздрити й дорослі спортсмени. 
- При нашій ДЮСШ, - розповідає В.М.Федянін, - відділення хокею відкрито в 2007 році. Зі 150 юними спортсменами працюють три кваліфіковані тренери. Випускники школи не тільки продовжують навчання у Броварському Вищому училищі фізичної культури, але й виступають у різних турнірах. Приміром вихованці ДЮСШ в 2012 році посіли ІУ місце в чемпіонаті України, а М. Мартишко, С. Кузьмик, С. Платонов представляють район у юніорській збірній держави. 
- Перемоги, представництво в збірних різного рівня, - підкреслив голова РДА П.П. Іваненко, - усе це важливо. Та найголовніше – діти долучаються до занять спортом, набувають гарту, готують себе до нових випробувань. Цьому ми приділяли й приділятимемо особливу увагу. А втім дивуватися цьому й не доводиться: будь-яка держава сильна своїми людьми. Тим більше, коли вони - молоді, сильні, здатні долати будь-які труднощі. Хай навіть не на спортивній арені, а в повсякденному житті. Долати, й виходити з них переможцями…
Comments