Керівництво району і міста зустрілися із сім’ями загиблих в АТО військовослужбовців. Відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройним Силам України

опубліковано 5 груд. 2016 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 груд. 2016 р., 00:57 ]

05 грудня в приміщенні Броварського об’єднаного військового комісаріату відбулась зустрів сімей загиблих учасників АТО з заступником міського голови м.Бровари Л.М.Виноградовою та заступником голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плаксею.
    На зустрічі піднімалися питання допомоги та вирішення нагальних потреб сім’ям чиї родичі загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції.

Цього ж дня у великій залі райдержадміністрації відбулися міськрайонні урочисті заходи присвячені 25-ї річниці Дня Збройних Сил України.
    В заході взяв участь, заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступник міського голови м.Бровари Г.П.Голубовський, заступник міського голови м.Бровари Л.М.Виноградова, військовослужбовці військових частин, що дислокуються на території міста та району, учасники АТО, волонтери, представники громадських організацій.
    З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступник міського голови м.Бровраи Г.П.Голубовський.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня Збройних Сил України вручено орден «Патріот», медаль «Патріот України», Почесні грамоти, Подяки, Знаки пошани ІІ-ІІІ ступенів та цінні подарунки 43 військовослужбовцям та учасникам АТО Броварщини.
    Також було вручено 27 волонтерам Броварщини, з них 1 посмертно, Знак народної пошани «Волонтер України».