Керівництво району привітали спортсменів Броварщини з Днем фізичної культури і спорту

опубліковано 10 вер. 2012 р., 00:52 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 вер. 2012 р., 01:04 ]
    07 вересня – в малій залі райдержадміністрації перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради А.В.Деменко, начальник відділу фізичної культури і спорту В.М.Федянін привітали керівників спортивних колективів, тренерів, спортсменів Броварського району з Днем фізичної культури і спорту в Україні.

07 вересня 2012 р.

Перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, голова районної ради А.В.Деменко, начальник відділу фізичної культури і спорту В.М.Федянін вручили Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 12 спортсмена району.