Новини‎ > ‎

Керівництво району відвідали з робочою поїздкою Калиту, Велику Димерку та Рожівку

опубліковано 6 вер. 2013 р., 04:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:37 ]
    Регіональна програма «Київщина без окраїн»  спрямованих на розбудову соціальної сфери держави. І хоча Броварщина в цьому плані займає одне з провідних місць у області й соціальній облаштованості населених пунктів її може позаздрити чи не кожен регіон України, але яку б галузь не взяли – медицину, освіту, культуру, скрізь є проблеми, що потребують першочергового вирішення. Як же займається цим влада на місцях? 
    З робочою поїздкою виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Онашка та керівника апарату РДА Ю.І.Кушніренко відвідали Калиту, Велику Димерку та Рожівку. Тут вони ознайомилися, як вирішуються питання утримання, ремонту діючих об’єктів соціальної інфраструктури та будівництва нових. І зокрема дитячого садочка на 110 місць у Великій Димерці. 
- Потреба в спорудженні цього закладу (а його замовником виступила селищна рада, підрядником - трест «Бориспільсільбуд») украй гостра. Близько двохсот дітей дошкільного віку перебуває на сьогодні в черзі на відвідування дитсадка, - розповідає селищний голова Анатолій Бочкарьов. – Діючий дошкільний заклад розрахований на 140 діток, але нині там їх виховується 210. Тому депутати й прийняли рішення про будівництво ще одного дитсадка. Розпочалося воно у жовтні минулого року, а десь під осінь наступного, сподіваємося, прийме в своїх стінах маленьких господарів. 

6 вересня 2013 р.    Віриться, що так і буде, адже на сьогодні на об’єкті, кошторисна вартість якого складає 15,8 мільйона гривень, уже освоєно понад 3,5 мільйона. Практично завершено цегляну кладку першого поверху майбутньої споруди. До кінця осені буде зроблено другий поверх і покрівлю, підведено комунікації. 
    Ще один заклад, який того дня відвідали, був будинок культури в Рожівці. Відремонтований заклад поза всякими сумнівами є справжньою окрасою села, зручний для проведення й масових заходів, і для відпочинку, і для занять гуртків. 
- Загалом же на ремонтні роботи – перекриття покрівлі, спорудження артезіанської свердловини, реконструкцію опалювальної системи з монтажем нового котла та металопластикових вікон, придбання меблів використано понад 190 тисяч гривень коштів (не бюджетних, зауважмо, коштів – спонсорських! – Ред.), - говорить голова сільради Рожівки Софія Величенко. - На черзі – ремонт фасаду та утеплення зовнішніх стін. У цьому плані є домовленості зі спонсорами. Сподіваємося, уже найближчим часом наш будинок культури стане ще затишнішим. 
    А от у медамбулаторії Калити ремонтні роботи в розпалі. І хоча певну частину їх уже виконано, але є ще до чого докласти рук. І, зокрема, до облаштування приміщення для аптеки, й вирішення деяких організаційних питань. Над цим зараз і працюють місцева влада та медики. 
- Головне, - підсумував результати поїздки Олександр Онашко, - ми не стоїмо на місці – дбаємо про нормальне функціонування закладів соціальної інфраструктури сьогодні, думаємо й працюємо над її розбудовою завтра. Немає значення - великий це населений пункт чи маленький. Скрізь земляки хочуть мати роботу, гідну зарплатню, жити комфортно, можливість рости здоровими, освіченими, проявляти свої здібності. 
Comments