Новини‎ > ‎

Керівники Броварської райдержадміністрації привітали сім’ї загиблих Героїв та осіб, що потребують соціального захисту з наступаючим Великоднем

опубліковано 14 квіт. 2017 р., 02:02 Інформаційно-довідковий центр

    13 квітня - керівники Броварської райдержадміністрації, представники об’єднаного міського військового комісаріату, управління соціального захисту населення відвідали сім’ї загиблих Героїв, що віддали життя за цілісність України на сході нашої держави.
    Від Київської облдержадміністрації, Броварської райдержадміністрації сім’ям Героїв були вручені Пасхальні набори.
    Керівники району з’ясували проблемні питання з якими стикаються члени сімей загиблих і запевнили їх в підтримці у вирішенні будь яких питань, що входять в компетенцію органів виконавчої влади. 
          


   

    Цього ж дня голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко спільно з працівниками управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації, Гоголівським сільським головою П.В.Примаком відвідали підопічних стаціонару Територіального центру соціального обслуговування населення, що знаходиться в с.Гоголів. Голова Броварської райдержадміністрації М.Ф.Клименко привітав одиноких пристарілих з наступаючим Великоднем та вручив Пасхи та подарункові набори.
    В свою чергу працівники управління соціального захисту населення відвідали всіх ветеранів, одиноких людей та осіб, що потребують соціального захисту району, яких привітали з наступаючими Пасхальними святами та вручили близько 500 Пасох та подарункових наборів.
                 


Comments