Керівники району і міста привітали віськовослужбовців Броварщини з Днем Збройних сил України

опубліковано 4 груд. 2015 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр
    04 грудня у МКЦ «Прометей» відбулися міськрайонні урочисті заходи присвячені 24-й річниці Дня Збройних Сил України.
    В заході взяв участь, голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, керуючий справами виконкому Броварської міської ради Кузнецов К.В., комісар об’єднаного військового комісаріату В.А.Ноженко.
    З вітальними словами до присутніх звернувся голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, керуючий справами виконкому Броварської міської ради Кузнецов К.В., комісар об’єднаного військового комісаріату В.А.Ноженко.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня Збройних Сил України вручено Почесні грамоти, Подяки 27 військовослужбовцям Броварщини.
    На завершення святкування відбувся концерт художньої самодіяльності.

4 грудня 2015 р.