Керівники району нагородили кращих працівників соціальної сфери

опубліковано 4 лист. 2016 р., 05:05 Інформаційно-довідковий центр

04 листопада – у приміщені  малої зали РДА відбулось нагородження кращих працівників соціальної сфери Броварського району.
    В заході взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, керуюча справами районної ради С.М.Максак, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова.
    З вітальним словом до працівників соціальної сфери звертався голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, керуюча справами районної ради С.М.Максак.
    Від Броварської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди свята Дня працівника соціальної сфери вручено Почесні грамоти, Подяки та цінні подарунки 14 соціальним працівникам району, двоє працівників нагороджені Знаком пошани ІІІ ступеня, Знак пошани І ступеня присвоєно Ткаченко Г.А.
    Цього ж дня заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся взяв участь у відзначенні 55 річниці військовій частини А 0525, що дислокується на території Броварського району.