Керівники району привітали учнів, вчетилів, батьків з Днем знань

опубліковано 1 вер. 2016 р., 05:13 Інформаційно-довідковий центр
    01 вересня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко представники адміністрації, районної ради відвідали навчальні заклади Броварського району, де привітали педагогічні колективи, школярів, батьків учнів районну зі святом Днем знань.
    Перед учасниками святкового зібрання в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів виступив голова райдержадміністрації В.О.Сінько, в.о. начальника управління інфраструктури Київської облдержадміністрації Ю.О.Артеменко. В своєму виступі голова адміністрації наголосив на проведеній роботі щодо капітальних ремонтів приміщень навчальних закладів до першого вересня, консолідації районної влади щодо підвищення якості та доступності освіти.
    С.М.Гришко відвідав Великодимерську НВК, де привітав усіх присутніх з початком нового навчального року.
    Представники райдержадміністрації відвідали інші заклади освіти і переконалися, що підготовка до нового начального року пройшла успішно, вчасно були завершені косметичні ремонти будівлі шкіл, проведено благоустрій території та спортивних майданчиків.